Про компанію

Про компанію

х

Компанія ЕкоДім

За весь час свого існування наша компанія реалізувала десятки проектів будинків в Україні та за кордоном. Ми маємо величезний практичний досвід будівництва.
Переваги співпраці з компанією ЕкоДім:
– В команду ЕкоДім входять кращі фахівці (архітектори, інженери й будівельники), які допоможуть швидко втілити мрії клієнта про ідеальний будинок в реальність.
– У нас можна замовити будь-який об’єкт будівництва “під ключ” з урахуванням усіх побажань клієнта.
– Ми будуємо на ділянках зі складним рельєфом й гарантуємо абсолютну безпеку та довговічність конструкції.
– Наші технології будівництва дозволяють у 3 рази скоротити терміни зведення будівлі та дають можливість виконувати будівельні роботи в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов.
– Будинки, побудовані за нашою технологією відрізняються високою енергоефективністю, максимальною екологічністю й стійкістю.
– У будівництві ми використовуємо виключно якісні, перевірені часом та досвідом матеріали від таких виробників, як: Knauf (Німеччина), Ruukki (Фінляндія), Valencia (Німеччина), Katepal (Фінляндія), IKO (Бельгія), JUTA (Чехія), Rehau (Швейцарія), VEKA (Німеччина), Сeresit (Німеччина).
Ви можете контролювати процес будівництва свого житла на всіх ключових етапах та отримаєте новий, сучасний та енергоефективний будинок всього за декілька місяців!

1

+

Наші Технології

Наші технології будівництва дозволяють у 3 рази скоротити терміни зведення будівлі та дають можливість виконувати будівельні роботи в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов.