+38 (068) 183 15 72+38 (066) 507 94 68

Будинок з цегли

Будинок з цегли

Будинок з цегли

КОРОБКА – 280$/м²

Передпроектні та проектні роботи
Фундамент
Стіни
Покрівля

В ціну закладені матеріали і робота
Всі матеріали і види робіт узгоджуються
перед підписанням договору на будівництво

ПІД ОЗДОБЛЕННЯ – 500$/м²

Передпроектні та проектні роботи
Фундамент
Чорнова підлога
Стіни
Покрівля
Вікна
Двері
Фасадне оздоблення
Каналізація

В ціну закладені матеріали і робота
Всі матеріали і види робіт узгоджуються
перед підписанням договору на будівництво

ПІД КЛЮЧ – 620$/м²

Передпроектні та проектні роботи
Фундамент
Чорнова підлога
Стіни
Внутрішнє оздоблення стін
Фасадне оздоблення
Покрівля
Вікна
Двері
Каналізація
Опалення
Водопостачання
Електрика
Септик

В ціну закладені матеріали і робота
Всі матеріали і види робіт узгоджуються
перед підписанням договору на будівництво

Чому будинок з цегли?

Цегла виключно міцний матеріал. При проектуванні і будівництві цегельних будинків, на відміну від будинків з пінобетону та інших пористих матеріалів, як правило, не виникає проблем з несучою здатністю стін і рівномірним розподілом тиску на стіни.
Висока вогнестійкість цегли забезпечує чудовий рівень пожежної безпеки.

Багата практика будівництва будинків з цегли протягом декількох тисячоліть у всьому світі доводить, що це – один з найбільш довговічних будівельних матеріалів. Заміський будинок з цегли дістанеться не тільки Вашим дітям, але й онукам, а, мабуть, і правнукам. По довговічності цегляні будинки просто нема з чим порівняти – вони побудовані на століття.

Важливий фактор комфорту – велика теплоємність цегли. Він повільно нагрівається і повільно остигає, тому взимку при ладу опалення будинок з цегли далеко не відразу втратить тепло, а влітку в спеку в ньому довше зберігається прохолода, ніж в легких будівлях.

Етапи будівництва

Етап 1 / Підготовка ділянки

Для початку необхідно очистити ділянку від рослинності, якщо не весь, то хоча б те місце, де буде будуватися будинок. Це в значній мірі полегшить розмітку і дозволить зробити її більш точно.

Розмітка – дуже відповідальний етап, тому що від нього залежить планування і рівність кутів стін. При неточною розмітки, на наступних етапах буде дуже складно виправити цю помилку.

Етап 2 / Фундамент

Правильний вибір основи будинку, тобто фундаменту – це практично запорука успішного будівництва. Фундамент для цегляного будинку найчастіше роблять стрічковим, пальових або плитних.

Види фундаменту:
1) Cвайний фундамент.
2) Cтрічковий фундамент.
3) Плитний фундамент.

Етап 3 / Цегляна кладка стін

Зовнішні та внутрішні стіни є найважливішим конструктивним елементом будівлі. Вартість їх спорудження становить до 30% вартості всієї будівлі, а вага стін в порівнянні з основними надземними частинами будинку становить близько 50%. Мінімальну товщину стін приймають за умови, що в житлових приміщеннях будинку температура буде не нижче 18 ° С.

При визначенні товщини внутрішніх стін виходять з умов їх міцності, звукоізоляції і т.п. Важливу роль відіграє і собівартість будівництва. Так, легкобетоні стіни в 1,5-2 рази дешевше цегляних.

Етап 4 / Покрівля

Дах прибудови або будинку може бути плоскою або скатною. Найбільш поширеним підвидом останньої є двосхилий. Є й інші конструкції, що застосовуються при будівництві будинків, заміських дач і господарських будівель:

  • односхила
  • чотирьохскатна (вальмова)
  • полувальмова
  • шатрова
  • мансардна
  • багатоскатна (комбінована)

Етап 5 / Комунікації

Виробляємо гідроізоляцію, звукоізоляцію, теплоізоляцію всього. Виконуємо електромонтажні роботи. Встановлюємо вікна та двері. Влаштовуємо обробку укосів.

Далі виконуємо монтаж систем опалення. Також монтаж систем каналізації та монтаж систем водопостачання.

Якщо в будинку передбачається водопровід не тільки в санвузлах та на кухні, але і, наприклад, для міні-водоспаду, резервуара для кімнатних рибок і водоростей.

Етап 6 / Оздоблювальні роботи

Приступаємо безпосередньо вже до благоустрою внутрішнього змісту будинку – до обробки і влаштування підлог, стін і стель.

У оздоблювальні роботи входять штукатурні та гіпсокартонні роботи, шпаклювання, фарбування, укладання керамічної плитки і паркету, всілякі декоративні роботи і все інше, що служить прикрасі нашого будинку всередині.

Виконуємо, де потрібно, стяжки та встановлюємо підлогу або покриття для підлоги. Там, де необхідно, облицьовувати стіни різними декоративними покриттями, керамічної або іншою плиткою. Встановлюємо плінтуси.

Етап 7 / Благоустрій території

Продовжуємо роботи по зовнішньому благоустрою території – вивозимо будівельне сміття, яке залишилось, та непотрібний грунт.

Завозимо родючий грунт, якщо потрібно. Розбиваємо доріжки, влаштовуємо альтанки, басейн, декоративні споруди та прикраси, а також садимо дерева.

Якщо потрібно – будуємо паркан навколо будинку.

Переваги будинків з цегли

Довговічність

При дотриманні технології будівництва та експлуатації будинок з цегли технології простоїть до 200 років.

Різноманіття

Необмежені можливості для втілення творчих ідей і побажань Замовника.

Звукоізоляція

У цегляного будинку завжди буде ідеальна тиша без застосування додаткових звукоізоляційних матеріалів.

Екологічність

Цегла виготовлена із безпечних матеріалів та не виділяє токсичних речовин під час експлуатації.

Теплозбереження

Цегла повільно нагрівається і повільно остигає, тому взимку буде тепло, а влітку прохолода.