Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект одноповерхового будинку “Anthony”

Проект одноповерхового будинку “Anthony”

ПЛАН

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку –168,24 м²
Габаритні розміри будинку – 15,8 м * 13,5 м

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 2 890 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Виніс осей
✅ Фундамент монолітна плита (стрічковий або гвинтові палі)
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Підлога
✅ Стінові солом’яні панелі 400 мм
✅ Перегородки соломяні панелі 200 мм
✅ Покрівля з солом’яних панелей 400мм, покриття мягка покрівля
✅ Тераса
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.
Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Ласкаво просимо вас ознайомитися з нашим новим проектом екобудинку із солом’яних панелей – місця, де енергоефективність та екологічність об’єднуються для вашого комфорту і створюють ідеальний життєвий простір. Завдяки креативному плануванню, цей одноповерховий будинок площею 168,24 м² – приклад вдалого поєднання сучасних екологічних технологій, функціональності та стилю. Будинок ідеально підходить для проживання родини із 3-5 осіб.

При вході в будинок ви відразу відчуєте його особливу біоенергетику, адже стіни буквально «дихають». Завдяки використанню натуральних матеріалів таких як солома і глина, створюється унікальний мікроклімат, що є надзвичайно важливим для підтримання здоров’я його мешканців, а для осіб із алергічними захворюваннями – ключовою умовою комфортного проживання. Немає також необхідності у монтажі додаткових систем вентиляції чи кондиціонування. Будинок утримує природну прохолоду влітку, а взимку дозволяє значно, у порівнянні з іншими будівельними матеріалами, заощаджувати енергію, потрібну для опалення.

Солом’яні стіни не лише екологічно чисті та найбільш енергоефективні, але й мають високу звукоізоляцію, що робить будинок особливо затишним і тихим.
Усередині будинку вас зустріне простора кухня та вітальня, яка ідеально підходить для спільних сімейних обідів і прийому гостей. У вітальні також передбачено функціональну камінну топку, яка використовується взимку як повноцінний метод обігріву і створює тепло та затишок у цілій оселі. Завдяки зовнішнім та внутрішнім чавунним ребрам по периметру камінної топки відбувається інтенсивний теплообмін та мінімізуються тепловтрати через димохід. Такий спосіб обігріву можна використовувати як єдине джерело опалення приміщення до 200 м кв, але якщо ви захочете скористатися іншим способом обігріву – у технічному приміщенні, як альтернатива, розміщено газовий котел.

Дві вишукані житлові кімнати, кожна з яких має вихід до окремого санвузла з ванною чи душовою кабіною, гарантують комфортне розміщення для вас і вашої родини. Проект також передбачає приміщення, котрі просто незамінні у сучасному домі – це пральна кімната та містка гардеробна. У будинку запроектовано і ще один окремий санвузол.

Внутрішню функціональність будинку ідеально доповнює місце для відпочинку на свіжому повітрі – тераса. А для максимального релаксу в рамках проекту враховано чан для купання на дровах. Тут ви можете повністю розслабитися після напруженого дня і відчути гармонію та близькість до природи.

Оздоблення фасадного цоколю будинку фактурним покриттям Travertino та Marmorino містить екологічну основу – вапняк, яка не вимивається, і тим самим продовжує загальну концепцію екологічного будинку.
Наш проект екобудинку із солом’яних панелей – це ваше комфортне і здорове середовище для проживання.