Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект одноповерхового будинку “Грей”

Проект одноповерхового будинку “Грей”

ПЛАН

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку – 139.17 кв.м.

Житлова площа – 85.06 кв.м.

Габаритні розміри будинку 11.8м*11.5м

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 1 127 250 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅Передпроектні та проектні роботи
✅Підготовка ділянки
✅Виніс осей
✅Фундамент – стрічковий або монолітна плита
✅Розведення каналізації
✅Закладні під інженерні мережі
✅Чорнова підлога
✅Стіни із керамоблоку/газоблоку/цегли
✅Перегородки
✅Покрівля (металочерепиця або бітумна)
✅Тераса та ганок
✅Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.

Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Проект одноповерхового котеджу, розрахований на комфортне проживання сім’ї з 3-4 чоловік. Проектом передбачений зручний передпокій. Перегородкою, суміжною з санвузлом організовані зручні ніші для розміщення в ний, згодом, вбудованої шафи. У будинку є майстер-спальня, площею 15 кв.м з безпосереднім виходом у гардеробну. Така площа дозволяє розмістити ще й робочу зону. Друга спальня з повноцінним робочим місцем, може використовуватися і як дитяча для 1-2 дітей (шляхом встановлення двох’ярусного ліжка).

Просторий санвузол дозволяє вмістити в себе окрім унітазу, ванну і душову кабіну, тим самим забезпечивши задоволення потреб всіх майбутніх господарів будинку. Ключовою частиною будь-якого будинку є вітальня. В даному проекті передбачено сучасне рішення об’єднання кухні-їдальні і вітальні, організовуючи тим самим затишний простір ще й за рахунок каміна.

Стіни будинку розраховані як під керамоблок так і під пористі блоки (піноблок / газоблок), що дозволяє істотно заощадити надалі на утепленні стін ззовні і опаленні будинку в цілому, близько 20-30%.

Проект виконаний в стилі Райта. Обробка зовнішніх стін – клінкерна облицювальна цегла. Але, можуть застосовуватися й інші облицювальні матеріали. Будинок ідеально впишеться в невелику ділянку в 5-10 соток.