Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування автосалонів і СТО

Проектування автосалонів і СТО

+

Проектування автосалонів і СТО

 

У нинішній час компаніям, які займаються продажем автомобілів, незалежно від типу продукції, потрібно мати великий простір для розміщення авто.

Проектування автосалонів і сервісних центрів має бути адаптованим до вимог, що випливають з обладнання, яке щодня використовується для роботи. Крім того, приміщення для ремонту автомобілів повинні бути на 100% безпечними для людини. Тож, проектування автосервісів має бути доручено тільки компаніям, що мають досвід і кваліфікацію у виконанні саме таких складних проектів.

Досвідчена команда архітекторів компанії «Еко-Дім» здійснює проектування автосалонів у Києві протягом 10 років. За цей час у каталозі компанії з’явилося безліч реалізованих ідей і креативних рішень. Проектування автосалонів в Україні має здійснюватися не тільки згідно з канонами сучасного дизайну, але і з урахуванням вимог чинного законодавства.

Тому, в команді «Еко-Дім» працюють досвідчені юристи, які допомагають зробити проектування СТО, щоб воно відповідало не лише запитам інвестора, а й законним вимогам.

proektirovanie-sto-side
+

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ МАЄ ПРОЕКТУВАННЯ АВТОСЕРВІСУ?

«Еко-Дім» готує архітектурні проекти промислових об’єктів, враховуючи як вимоги та очікування інвесторів, так і технічні умови, що стосуються безпеки конструкції.

Проектування автосервісу в Києві базується на грамотному використанні організованого простору, поєднуючи безпеку та функціональність з естетикою. За весь час роботи ми реалізували десятки проектів промислових і комерційних будівель для клієнтів з різних галузей.

В рамках автомобільної промисловості найчастіше ми здійснюємо:

  • проектування СТО легкових автомобілів;
  • створення планів для побудови промислових залів;
  • проектування автомийок;
  • підготовку планів для зведення виставкових центрів.

Проектування автосервісу в Україні вимагає від наших майстрів не тільки ретельного аналізу місцевості і вимог до будівництва, а й чіткого знання законодавчої бази.

Ми здійснюємо не тільки проектування СТО автомобілів, але і його всебічний і детальний контроль з точки зору логістики, зв’язку з юристами і можливості майбутнього розширення. Перевіряємо функціональну планування ділянки і будівлі, а також дотримання правил пожежної безпеки та охорони праці.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування СТО (Україна): де замовити проект?

Робота компанії «Еко-Дім» відрізняється великим спектром послуг, які пропонуються клієнтам. Ми виконуємо всі формальності, що необхідні від початку розробки проекту і до його реалізації.

Це можливо, завдяки нашій багатопрофільній команді експертів, в яку входять:

Архітектори

Конструктори


Проектувальники споруд, а також санітарних та електричних мереж;

Дорожні проектувальники

Графічні дизайнери і дизайнери інтер’єрів

Фахівці з юридичного супроводу

Ви можете замовити проектування СТО (Київ) на сайті компанії або, зв’язавшись з нашими співробітниками по телефону, вказаному на сайті. У нас ви можете замовити не лише проектування автомийки, СТО тощо, а й їх будівництво.

Ви бажаєте замовити проект автосалону чи СТО?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!