Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування благоустрою території

Проектування благоустрою території

+

Проектування благоустрою території

 

Особливим різновидом проектів забудови є проекти благоустрою на території приватних або багатоквартирних будинків, котеджних селищ.

Проектування благоустрою території передбачає повноцінну дизайнерську розробку зовнішнього вигляду ландшафту території із застосуванням новітніх технологій. Команда компанії «Еко-Дім» використовує дендрологічні знання і дизайнерські рішення, використовуючи сучасні технології проектування та методи будівництва, завдяки яким можна уникнути навіть ушкоджень існуючих дерев і гармонійно вписати їх в навколишнє картину.

Команда наших майстрів здійснює проектування благоустрою території в Києві вже протягом 10 років. Ми готуємо проекти забудови території в сучасному програмному забезпеченні, співпрацюємо з архітекторами і всіма необхідними галузевими фахівцями, надаємо повну команду дизайнерів, необхідну для підготовки проекту забудови.

Проектування благоустрою території в Україні від наших майстрів включає адміністративні процедури, отримання висновків і документації, дозволів на будівництво та повідомлень про будівництво.

proektirovanie-blagoustroystva-territorii-side
+

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОЕКТУВАННЯ БЛАГОУСТРОЮ?

Ми підходимо до кожного проекту індивідуально, і остаточний склад проектної документації щодо забудови території залежить від ступеня складності об’єкта, а також вимог замовника. Проектування благоустрою і озеленення території починається з ретельного вивчення місця розташування об’єкта. Отримані в результаті дослідження дані допомагають створювати міжгалузеві проекти з освоєння земель, включаючи багаторівневі рішення для різних аспектів.

Проектування озеленення території включає:

  • рішення по функціональному і просторового розподілу;
  • систему зв’язку;
  • розмітку доріжок і доріг;
  • автостоянки;
  • дизайн освітлення;
  • розташування і композицію зелені;
  • підбір малих архітектурних елементів або їх авторський дизайн;
  • матеріальні рішення;
  • детальну технічну специфікацію, кошторис та ін. залежно від проектованої площі і очікувань замовника.

При проектуванні на виділеній ділянці, ми завжди враховуємо ландшафт і просторові відношення, прагнемо забезпечити європейську якість! При проектуванні оточення будівель ми співпрацюємо з архітекторами інтер’єрів і дизайнерами, аналізуємо стиль будівель, дизайн фасаду та інтер’єру, тип використаних матеріалів. Завдяки цьому, ми отримуємо композиційну і матеріальну узгодженість екстер’єру та інтер’єру, оточення стає функціональним продовженням будівлі.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Як замовити проект благоустрою прибудинкової території?

Ви можете замовити проектування благоустрою території в компанії «Еко-Дім» через сайт, в телефонному режимі або особисто. Наші майстри зроблять все можливе, щоб ви залишилися задоволені, як процесом роботи, так і кінцевим результатом. Ми передуючи етапу проектування численними передпроектними аналізами:

Вивченням природних ресурсів, включаючи деревостани (дендрологічний інвентар).

Оглядом комунікацій.

Вивченням просторової композиції, просторових і ландшафтних зв’язків, мальовничих, історичних елементів і т.д

Завдяки знанням і досвіду, включаючи наглядові роботи на будівельному майданчику, ми знаємо, як виконати проектування благоустрою території, щоб уникнути додаткових витрат і непотрібних проблем на подальших етапах інвестування.

Ви бажаєте замовити проектування благоустрою території?

Закажите индивидуальный проект и наши специалисты воплотят в реальность ваши мечты!