Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування будівлі медичного призначення

Проектування будівлі медичного призначення

+

Проектування будівлі медичного призначення

 

Лікарня – це місце, яке повинно правильно функціонувати. Життя пацієнтів може залежати від правильного влаштування та внутрішньої інфраструктури будівлі. Тому проектування будівель медичного призначення – це завдання для досвідчених архітекторів:

 • поліклініки і багатопрофільні лікарні;
 • стоматологічні кабінети і стоматологічні клініки;
 • стаціонари;
 • стерилізаційні відділення;
 • діагностичні центри;
 • операційні;
 • клініко-діагностичні лабораторії;
 • ветеринарні клініки;
 • інші об’єкти медичного призначення.

Скористайтеся досвідом компанії «Еко-Дім», що спеціалізується на проектуванні лікарень, і доручіть нам адаптувати лікарняні палати та модернізувати лікувально-профілактичний заклад.

Наші фахівці здійснюють проектування лікарень в Києві з особливим наголосом на безперешкодний та швидкий зв’язок з відповідними відділеннями. Для досягнення цієї мети, слід відмовитися від будівництва довгих шляхів до віддалених частин лікарні, і замість цього перенести відділення в околиці кварталу. Таке рішення звільнить лікарню від довгих переходів, відкривши нові можливості міського планування.

proektirovanie-bolnic-side
+

ПРОЕКТУВАННЯ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ: ОСОБЛИВОСТІ

Пріоритет команди «Еко-Дім» – низькі експлуатаційні витрати при одночасній естетики та сучасному зовнішньому вигляді медичної архітектури. Найвищий стандарт дизайнерських послуг, гнучкість, пунктуальність і компетентний консалтинг – наші сильні сторони, підтверджені численними проектами.

Проектування лікарень в Україні включає:

 • створення креслень і розрахунків по конкретним відділенням з акцентом на їх функціональність;
 • проектування інфекційних лікарень з урахуванням наявності карантинних відділень та лабораторії;
 • опрацювання плану прилеглої території для створення комфортного і швидкого під’їзду для машин спеціального призначення;
 • проектування поліклініки, в тому числі дитячої (з окремою плануванням стаціонару різних масштабів).

Ми підходимо до кожного інвестора і кожного проекту індивідуально, аналізуючи потреби в медицині, землеустрій, інфраструктурі зв’язку із засобами масової інформації та стандартах безпеки. Наші дуже гнучкі архітектурні рішення дозволяють легко планувати приміщення в спроектованих будівлях, спеціально призначених для охорони здоров’я.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Як замовити проект лікарні?

Замовляйте архітектурний проект модернізації лікарні або створення нової будівлі у нашої команди фахівців з проектування лікарень площею понад десятки тисяч квадратних метрів і палат на кілька сотень ліжок.

Ми забезпечуємо:

Новітні технології

Надійність

Високий технічний рівень

Своєчасне створення індивідуальних проектів

Нагороди та відгуки наших задоволених клієнтів – незаперечна рекомендація.
Проектування лікувально-профілактичних установ проводиться із залученням фахівців галузі, що дозволяє створити максимально продуманий проект. Юристи компанії «Еко-Дім» допомагають грамотно оформити дозвільну документацію відповідно до вимог чинного законодавства.

Наш офіс займається дизайном приватних і громадських будівель, а також дизайном інтер’єрів. Ми займаємося підбором елементів і матеріалів, необхідних для виконання проектів, і наглядом за їх правильним виконанням.

Запрошуємо вас ознайомитися з нашими архітектурними та інтер’єрними проектами. Також рекомендуємо звертатися до нас по телефону – ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і проаналізуємо будь-яке замовлення.

Ви бажаєте замовити проект лікарні?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!