Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування готелів

Проектування готелів

+

Проектирование гостиниц и отелей

 

Щодня мільйони людей у ​​всьому світі користуються послугами готельного бізнесу. Підвищений інтерес до проживання в готелях спостерігається в курортний сезон, коли фіксується регулярний приплив туристів. Тож, кількість готелів все ще здається недостатньою. Тому, проектування готелю – одне з вкладень, які найбільше окупаються, і немає ніяких ознак того, що в цьому відношенні щось зміниться.

Нинішнє проектування готелів ґрунтується на світові тенденції в архітектурі та високих вимоги комфорту для проживаючих. Наважуючись на таке вкладення, слід продумати дизайн готелю до найдрібніших деталей.

Грамотний проект готелю забезпечує функціональність, комфорт, свободу, безпеку і в той же час оригінальний дизайн інтер’єру. Тому, проектування готельних комплексів повинно бути доручено професійним дизайнерським компаніям, що спеціалізуються на готельних проектах.

Компанія «Еко-Дім» здійснює проектування готелів в Україні більше 10 років. За цей час архітектори компанії встигли створити ємне портфоліо креативних проектів, які втілені в реальність.

proektirovanie-oteley-side
+

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОЕКТУВАННЯ ГОТЕЛЮ?

Команда майстрів «Еко-Дім» пропонує послугу «Проектування готелів» в Києві з уважним підходом до кожного клієнта і лояльними цінами.

В процесі обговорення умов підготовки документації та креслень будівлі базову роль відіграє обговорювалися терміни та кошторис. Важливо розуміти, що проект готелю на 10 номерів по зазначеним характеристикам буде надзвичайно відрізнятися від більш масштабного будівництва, адже проект готелю на 200 номерів вимагає посиленої роботи цілої команди з різних областей будівництва.

До бюджетних розробок можна віднести:

  • проект готелю на 15 номерів;
  • проект готелю на 20 номерів;
  • проект готелю на 30 номерів;
  • проект готелю на 50 номерів.

Дані формати комплексів не вимагають такого ґрунтовного підходу і залучення майстрів з суміжних сфер будівництва, як, наприклад, проект готелю на 100 номерів. У нашій країні до цих пір не вистачає місць розміщення, хоча конкуренція велика. Тому, щоб вкладення в готель було прибутковим, вам потрібно докласти всіх зусиль на етапі проектування.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Від чого залежить ціна проекту?

Вартість розробки безпосередньо залежить від габаритів забудови. Якщо проект готелю на 12 номерів може створити і приватний архітектор, то проект готелю на 100 номерів під силу лише команді профільних майстрів, наприклад, як компанія «Еко-Дім» з досвідом роботи в галузі понад 10 років.

У пошуку економних рішень деякі інвестори вдаються до допомоги приватних архітекторів. Розробити проект готелю на 20 номерів для одиночного архітектора не є проблемою.

Але компанія «Еко-Дім» має ряд незаперечних переваг:

Гарантія відповідності проектної документації вимогам чинного законодавства

Повна відповідальність за всі розрахунки

Залучення профільних фахівців

Ретельне вивчення місцевості і умов забудови

Перспектива (проект готелю на 50 номерів може в майбутньому трансформуватися в цілий комплекс – це варто враховувати).

 

Щоб об’єкт відповідав індивідуальним потребам, очікуванням і можливостям інвестора, необхідно надати архітекторові дані, що стосуються типу об’єкта і функцій, які він повинен виконувати, звичайно, беручи до уваги цільову групу.
Для замовлення розробки проекту готелю або готелю, ви можете заповнити форму на сайті компанії для зворотного зв’язку або звернутися до нас безпосередньо по телефону.

Ви бажаєте замовити проект готелю?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!