Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування храмових комплексів

Проектування храмових комплексів

+

Проектування храмових комплексів

 

Сучасна релігійна архітектура являє собою безліч рішень, часто слабо пов’язаних з традиційними видами будівництва. Нові культові споруди відкривають широкі можливості для дизайнерів, які люблять використовувати сучасні засоби вираження.

Команда «Еко-Дім» пропонує своїм клієнтам проектування храмів за всіма канонами символізму та існуючими стандартами зведення даного типу будівель. Варто відзначити, що забудова подібних будівель повинна супроводжуватися певним пакетом дозвільної документації, що відрізняється від документів на будівництво інших приміщень.

Нашими послугами користуються клієнти з різними потребами. Ми проектуємо будівлі, які забезпечує комфорт, безпеку, тепло і зручність. Проектування храмів в Києві від компанії «Еко-Дім» означає допомогу досвідчених юристів у складанні дозвільної документації відповідно до вимог чинного законодавства.

proektirovanie-hramovih-kompleksov-side
+

ПРОЕКТ ХРАМУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Просторові рішення для проектування храму відрізняють такі будівлі від інших архітектурних споруд. Бюджет проекту безпосередньо залежить від габаритів передбачуваного приміщення. Проект храму на 50 осіб буде найбюджетнішим. Для такого будинку не потрібна велика кількість входів і розгляд питання про поверховість. У той час як проект храму на 100 людей вимагає від архітектора професійних навичок саме в будівництві релігійних приміщень. А проект храму на 200 осіб – ґрунтовна перевірка майстерності фахівців, з якою компанія «Еко-Дім» успішно впорається.

При створенні такого проекту важливо враховувати не тільки стандартну планування, але і відведення спеціальних місць:

  • вівтаря;
  • місця для певних габаритних ікон;
  • формування каплиці при необхідності.

Ми пропонуємо повний спектр послуг, пов’язаних з проектуванням та наглядом за будівельними процесами. Готуємо передпроектний аналіз, дослідження місцевості, будівельні проекти. Ми виконуємо всі формальності в одному офісі, що значно спрощує спільну розробку оптимального дизайнерського рішення.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Гигиенические и санитарные условия

Проектування храмових комплексів з унікальним дизайном

Проектування храмів в Україні командою наших архітекторів може бути адаптоване до потреб людей з обмеженими можливостями. Кожен новий проект відповідає нормам, технічним і будівельним вимогам, забезпечуючи:

Пожежну техніку безпеки

Безпеку конструкцій

Пожежну техніку безпеки

Гігієнічні і санітарні умови

Захист навколишнього середовища

Захист від шуму і вібрації

Оптимальні умови використання електроенергії і тепла

Ми пропонуємо професійну допомогу і консультації з моменту вашого наміри інвестувати до його завершення. Також пропонуємо послуги контролю будівельних робіт або повний комплекс послуг від розробки проекту до його реалізації.

Ви бажаєте замовити проектування храмових комплексів?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!