Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування котеджного селища і таунхасів

Проектування котеджного селища і таунхасів

+

Проектування котеджного селища і таунхасів

 

Спроектувати житловий масив так, щоб він був функціональним і цінувався жителями – непросто. Крім врахування особливостей окремих будівель, проектувальник повинен враховувати територію, навколишнє житлові будинки. Проектування котеджного селища – це не тільки комфортабельні квартири, а й інфраструктура, що сприяє повсякденному функціонуванню.

Проектування котеджного селища в Києві – один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Еко-Дім». Команда майстрів з 10-річним досвідом роботи гарантує створення проектів професійно і оперативно.

Архітектори компанії знають, що проектування котеджного містечка – це створення повноцінного урбаністичного організму, який повинен відповідати певним правилам, щоб нормально функціонувати. Існують різні типи котеджних селищ, дизайн яких орієнтований на окремі сфери, але при цьому передбачається, що кожен з них повинен задовольняти потреби жителів.

Проектування заміського комплексу в Києві і планування повної інфраструктури або зелених зон для жителів має служити зразком для багатьох дизайнерів міських територій, про які часто забувають. Команда «Еко-Дім» ретельно вивчає місцевість забудови і створює проекти, грамотно вписуючи їх у навколишнє середовище.

proektirovanie-kottedzhnih-gorodkov-side
+

ДЕ ЗАМОВИТИ ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКОГО КОМПЛЕКСУ В УКРАЇНІ?

Якщо ви плануєте приватні чи комерційні інвестиції в будівництво і, отже, маєте потребу у відповідному проекті, ми рекомендуємо вам замовити проектування таунхаусів в Україні у компанії «Еко-Дім», яка охоплює всю територію країну. Ми також готові відповісти на будь-які додаткові питання в телефонному або онлайн-режимі.

За останні 10 років наша команда архітекторів створила вражаючу колекцію типових проектів, яка з кожним роком діяльності поповнюється новими цікавими пропозиціями. У цій колекції ви знайдете всі дизайни, які є у нас в продажу. Незалежно від розміру ділянки, його ухилу або форми, тут ви можете замовити проектування котеджного містечка.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Як виглядає проектування заміського комплексу?

Проектування котеджного містечка в Києві викликає інтерес багатьох архітекторів і містобудівників. В цілому, можна зробити висновок, що проектування таунхаусів має враховувати зручність жителів і дозволяти їм комфортно використовувати територію навколо будинків не тільки для пересування, але і для відпочинку. Крім того, важлива візуальна сторона кожної інвестиції.

За якість і ретельне опрацювання проекту відповідає компанія «Еко-Дім». У наші обов’язки входить:

Виконання архітектурного проекту

Презентація концепції дизайну

Підготовка робочої документації і документів, необхідних для отримання дозволу на будівництво

Координація роботи будівельної бригади

Крім функціональності, комфорту і використання правильних матеріалів, проектування таунхаусів в Києві передбачає гармонійне розміщення будинків з точки зору естетики. Їх однорідні кольори, форма і розмір сприяють благополуччю людей, що живуть в них, і спонукають їх вибирати таке житло для своєї сім’ї.

Проектування котеджного селища в Україні від нашої команди – це не тільки робота над створенням привабливого об’єкта, а й гарантія прискореної окупності інвестицій інвестора.

Ви бажаєте замовити проектування котеджного селища і таунхасів?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!