Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування логістичних центрів

Проектування логістичних центрів

+

Проектування логістичних центрів

Команда «Еко-Дім» має досвід підготовки проектів для логістичних компаній. Наші концепції розроблені для підвищення плавності і функціональності поставок. Проектування логістичних центрів на увазі як створення нових складських площ, так і модернізацію наявних об’єктів. За погодженням з інвестором ми підбираємо відповідну технологію високопродуктивного зберігання, автоматизований склад або інше рішення, спрямоване на оптимізацію ланцюжка поставок.

Проектування логістичних центрів в Києві проводиться відповідно до вимог клієнта, враховуючи тип і кількість матеріалів, що зберігаються, що дозволяє оптимізувати витрати на роботи.

Нинішня торгівля переважно базується на складських приміщеннях, де зберігаються товари, призначені для продажу. Проектування логістичних комплексів дозволяє компаніям виправдати очікування вимогливих споживачів. Проектування логістичних центрів в Києві варто довірити професіоналам компанії «Еко-Дім», які проектують склади від А до Я.

Незалежно від площі, проектування логістичних центрів в Україні має враховувати безліч різних чинників, включаючи тип збережених товарів, простір або обладнання, необхідне для поводження з товарами, що.

proektirovanie-logisticheskih-centrov
+

ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ І СУМІЖНИХ ПРИМІЩЕНЬ

Проектування складських приміщень вимагає ретельного обліку не тільки площі, але і розташування всіх, навіть найдрібніших елементів (наприклад, гідранта, ліхтарів). Якщо щось випустити з конструкції складу, великий ризик того, що це буде великою проблемою при використанні приміщення.

Крім того, надзвичайно важливі:

  • індивідуальні потреби і можливості клієнта;
  • ринкові можливості;
  • системи зберігання;
  • пристрою;
  • тип збережених товарів;
  • доступні ресурси;
  • спосіб руху товарів;
  • наявний професійний персонал і можлива інфраструктура.

Не менш важливо для складських конструкцій керівництво і політика компанії. Отже, варто співпрацювати тільки з професійної, досвідченої проектно-будівельною компанією, яка здійснить проектування складу з урахуванням побажань і припущень інвестора.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування логістичних будівель з особливих проектам

Комфортність використання та функціональне планування, що забезпечує грамотне використання простору, є пріоритетами для архітекторів команди «Еко-Дім». Рекомендуємо замовити проекти складських комплексів у майстрів, які працюють комплексно і можуть похвалитися багаторічним досвідом, а значить, великим портфоліо.

Проект складських приміщень повинен включати:

Правильне освоєння земель і раціональне використання земельної ділянки, включаючи розташування об’єкта;

Забезпечення достатньої кількості паркувальних місць;

Вибір відповідних параметрів інфраструктури та майданчиків для маневрування.

Базова гарантія вигідної інвестиції – розпочати співробітництво з надійною компанією, в активі якої багато показових проектів і реалізованих ідей. В проектно-будівельну команду «Еко-Дім» ми наймаємо досвідчених архітекторів, які спеціалізуються на реалізації складних і унікальних проектів, і тим самим гарантуємо успішне співробітництво і задоволення інвестиціями.

Ви бажаєте замовити проектування логістичного центру?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!