Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування офісних будівель

Проектування офісних будівель

+

Проектування офісних будівель

Архітектори компанії «Еко-Дім» здійснюють проектування офісних будівель з комунальними і сервісними функціями, виходячи з останніх тенденцій і очікувань користувачів. У наших проектах ми поєднуємо естетику і дизайн з функціональністю, не забуваючи, звичайно, і про комфорт використання. Проектування офісних будівель (Київ) проводиться відповідно до потреб клієнта і вимогами чинного законодавства. Ми використовуємо як традиційні, так і сучасні технології і рішення.

Будівля має бути спроектована так, щоб не тільки створювати просторе і функціональне місце для роботи, а й забезпечувати менші витрати на обслуговування.

proektirovanie-ofisnogo-centra
+

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРОЕКТ ОФІСНОГО БУДІВЛІ У НАС?

Проектування офісних будівель (Україна) від команди «Еко-Дім» враховує характер і вид діяльності, для якої передбачається використовувати приміщення. Деякі інвестори обирають відкриті простори, які сприяють творчій роботі і інтеграції, а інші, навпаки, вважають за краще окремі офіси для співробітників і проектних команд. Наші досвідчені дизайнери гарантують, що професійне проектування офісних приміщень дозволить оптимізувати експлуатаційні витрати з використанням матеріалів європейської якості.

Де замовити проект бізнес центру?

Компанія «Еко-Дім» пропонує проектування офісних приміщень в Києві будь-якої складності. Ми любимо знаходити рішення складних завдань і підбирати оптимальні варіанти, які задовільнять бажання замовника і зроблять обслуговування такого простору більш економним.

Проектування офісних приміщень в Україні – це один із пріоритетних напрямків діяльності архітекторів «Еко-Дім». У нас є все необхідне обладнанням і програмним забезпеченням, а також командою майстрів в різних напрямках – від архітекторів і конструкторів до будівельних бригад, завдяки яким замовник може отримати все необхідне в одному місці – від проекту до його реалізації. Наша зона діяльності охоплює всю територію країни. Ви можете замовити проектування офісних будівель в Києві на сайті компанії «Еко-Дім».

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування офісного простору: як виглядає процес роботи?

Ми створюємо проекти, які спонукають до дії і сприяють належному виконанню обов’язків. Ми розуміємо, що швидкі зміни світу вимагають використання новаторських рішень, тому ми стежимо за останніми розробками у світі архітектури і пропонуємо проектування бізнес центрів відповідно до світових тенденцій в галузі.

Проект офісної будівлі може включати:

Спільне використання робочих столів

Зону відпочинку

Корпоративні тренажерні зали

Душові

Тихі або тренінгові кімнати

Будь-який проект офісного центру буде адаптований нашою командою досвідчених архітекторів під умови забудови. Грамотним рішенням буде також об’єднання функцій основних споруд зі службовими будівлями. Поділ декількох приміщень для службової діяльності дозволяє інвесторам, крім ведення власного бізнесу, здавати в оренду інші приміщення, отримуючи таким чином додаткове джерело доходу.

Ми створюємо проекти для нових офісних будівель та вже існуючих, в яких необхідно спроектувати відповідне робоче простір. Ми виконуємо замовлення, як для державних установ, так і для приватних інвесторів – під представництво компанії або в оренду. Проект бізнес-центру створюється після ретельного обговорення всіх нюансів з клієнтом і урахуванням його побажань.

Ви бажаєте замовити проектування офісу?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!