Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування шкіл і дитячих садків

Проектування шкіл і дитячих садків

+

Проектування шкіл і дитячих садків

 

Освітні простори повинні не тільки привабливо виглядати, але, перш за все, бути адаптовані до потреб учнів, в залежності від їх рівня розвитку та віку. Архітектору потрібно розробити проект, який забезпечує можливість створення безпечного, комфортного і щодо дешевого в обслуговуванні об’єкта. Тому варто доручити проектування дитячих садків і навчальних закладів професіоналам, які мають в своєму розпорядженні не тільки спеціальні і постійно оновлювані знання, але також можуть продемонструвати креативний підхід і багаторічний досвід.

Досвідчені фахівці компанії «Еко-Дім» здійснюють архітектурне проектування загальноосвітніх шкіл і дитячих садків протягом 10 років. Дотримання всіх стандартів, правил і вимог є пріоритетом для наших дизайнерів. Це дозволяє зробити проектування шкіл не тільки цікавим, але і інвестиційно вигідним процесом. Співпраця інвестора в плануванні і проектуванні школи є надзвичайно важливим питанням, якщо кінцевий проект повинен відповідати його індивідуальним потребам та очікуванням. Тісна взаємодія на етапі планування дозволяє обрати відповідні матеріали та поверхні, а також грамотно спланувати обладнання та визначити площу окремих приміщень.

proektirovanie-shkol-i-detskih-sadov-side
+

ЯК ВИГЛЯДАЄ ПРОЕКТ ШКОЛИ?

Проектування загальноосвітніх шкіл базується на передбачувану кількість учнів і типах планованих комунікацій. Саме чисельність учнів і персоналу диктує архітектору безліч технічних характеристик будівлі. Наприклад, проект школи на 300 місць може виглядати інакше, ніж проект школи на 200 місць.

У разі великої кількості учнів рекомендується розділити будівлю, як з точки зору управління, так і з точки зору архітектури. Проектування навчальних закладів має ряд правил:

  • Відвідування школи або дошкільного закладу не повинно викликати стресу для учнів, якщо їм надається відповідне фізичне і соціальне середовище.
  • Дизайн будівлі повинен бути заснований на рішеннях, які, ймовірно, зроблять кабінети комфортними і можливими для розвитку.
  • Вхідна зона повинна здаватися доброзичливою і привабливою.
  • Кімнати повинні бути адаптовані до віку і здібностям дітей.
  • Необхідна наявність місць для відпочинку і рослинності.

Типи освітніх, позакласних заходів та навчальна програма також важливі для того, щоб зробити використання доступного простору грамотним. Залежно від рекомендацій інвестора школа або дитячий садок не повинні бути виключно місцем для навчання. Вони можуть виконувати функцію комплексного навчання, що в майбутньому дозволить уникнути непотрібного дублювання витрат в разі будівництва різних будівель зі схожими функціями.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Де замовити проектування освітніх установ?

оманда компанії «Еко-Дім» має багаторічний досвід розробки проектів по забудові освітніх будівель. Ми пропонуємо як бюджетні будівлі з місткістю 100-200 чоловік, так і великогабаритні будівлі:

Проект школи на 400 місць

Проект школи на 500 місць

Проект школи на 1000 місць

Кожен проект розробляється окремо відповідно до побажань замовника. Наші юристи допоможуть оперативно і грамотно оформити всю дозвільну документацію, а дизайнери створять професійні креслення і розрахунки.

Телефонуйте або пишіть для консультації і замовлення проектування навчальних і дошкільних закладів!

Ви бажаєте замовити проект школи чи дитячого садка?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!