Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування спортивного комплексу

Проектування спортивного комплексу

+

Проектування спортивного комплексу

Проектування спортивного комплексу
Для команди професійних архітекторів «Еко-Дім» проектування спортивного комплексу в Києві – одне з багатьох повсякденних завдань, які протягом 10 років виконуються з вражаючою чіткістю та креативністю. Поточні проекти спортивних споруд, таких як аквапарки, басейни або зали, не створюються на тих же умовах, що і близько десятка років тому. Для їх реалізації використовуються сучасні рішення, завдяки яким можна отримати не тільки грамотне проектування спортивного комплексу, а й місце, що притягує погляд своїм зовнішнім виглядом. Професійний архітектор здатний на проектування спортивних комплексів, які враховують культурну, спортивну, рекреаційну та гастрономічну базу.

Слід пам’ятати, що проектування спортивного комплексу в Україні потребує не тільки використання передових рішень, що враховують норми і правила конкретних видів спорту, а й норми безпеки, функціональні побажання і норми чинного законодавства.

Грамотне проектування спортивного комплексу в Києві означає комфорт використання і відповідність нормам. Тому так важливо довірити цю задачу професіоналам з багаторічним досвідом, які постійно оновлюють свої знання і використовують сучасні конструктивні рішення. Завдяки цьому, можна уникнути помилок і неробочих рішень вже на етапі проектування.

proektirovanie-sport-complexa-s-basseynom
+

ПРОЕКТИ СПОРТИВНИХ СПОРУД: ОСОБЛИВОСТІ І ВИМОГИ

Зовнішній вигляд спортивної споруди багато в чому залежить від розміру міста та прибутковості вкладення, а також від потреб і очікувань інвестора. На форму будівлі будуть впливати розмір ділянки і доступні функції будівлі. Найчастіше дані споруди створюються для численної аудиторії, тобто з урахуванням потреби всіх користувачів, незалежно від віку – як дітей, підлітків і дорослих, так і літніх людей.

Залежно від рекомендацій інвестора, проектування спортивно-оздоровчих комплексів може включати в себе:

 • функціональний ігровий майданчик;
 • стіну для скелелазіння;
 • тенісний корт;
 • зал для тренувань;
 • доріжку для боулінгу;
 • зал бойових мистецтв;
 • міні-гольф;
 • зал для настільного тенісу;
 • критий басейн;
 • аквапарк і сауну;
 • басейни для дітей і гірки;
 • ковзанку;
 • термальні ванни або навіть оздоровчий центр.

Проектування спорткомплексів командою «Еко-Дім» гарантує ретельне опрацювання всіх найдрібніших деталей споруди. Наші майстри зможуть запропонувати замовнику різні варіанти будівель під будь-який бюджет. Ми створюємо проекти спортивних комплексів більше 10 років і пишаємося своєю позитивною репутацією на внутрішньому ринку України.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування спортивних об’єктів – спеціалізація команди «Еко-Дім»

Багато проектних і будівельних компаній пропонують готові проекти басейнів та інших спортивних об’єктів. На жаль, насправді таке рішення мало кого може влаштувати. Компанія «Еко-Дім» пропонує:

Проектування фітнес клубу

Створення макету спортмайданчиків будь-якої складності

Проектування басейнів

Проектування басейнів вимагає повноцінної розробки, а не вибору дизайну з каталогу. Стандартні моделі об’єктів, якими б ефективними вони не були, ніколи не будуть адаптовані до індивідуальних потреб і очікувань інвестора. І так, виходить, що краще рішення – це доручити проектування відкритих басейнів з нуля професіоналам, які докладуть максимум зусиль для реалізації ідеї відповідно до рекомендацій клієнта.

Ви бажаєте замовити проект спортивного комплексу?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!