Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування ТРЦ

Проектування ТРЦ

+

Проектування ТРЦ

Торгово-розважальний центр – один з найскладніших типів комерційної нерухомості. Такий об’єкт включає велику кількість приміщень різного призначення і вимагає особливо ретельної організації простору, з урахуванням рекламних і розважальних цілей. Саме тому, проектування торгового центру – виклик для будь-якого архітектора. Команда будівельної компанії “Еко-Дім” готова прийняти цей виклик і розробити проект торгового приміщення будь-якого розміру і планування!

proektirovanie-trc
+

ЩО ВКЛЮЧАЄ АРХІТЕКТУРНИЙ ПРОЕКТ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ?

Проектування торгово-розважальних центрів істотно відрізняється від роботи над житлової та іншої комерційною нерухомістю. “Еко-Дім” підходить до цього питання комплексно, вирішуючи відразу кілька ключових завдань. Наш проект торгового центру передбачає:

  • попередній аналіз місця розташування;
  • розробку ескізного плану;
  • підготовку інженерного розділу з усіма комунікаціями;
  • створення дизайну і повну візуалізацію інтер’єру та екстер’єру;
  • супровід об’єкта на етапі будівництва.

При проектуванні торгових комплексів враховуються вимоги ДБН. Наші юристи спільно з архітекторами готують повний пакет документів для отримання дозволу на будівництво, а потім для здачі побудованого центру в експлуатацію. У Вашому проекті буде врахована кожна деталь – від плану евакуації на випадок пожежі до розташування електричних щитків і трансформаторів.

Компанія “Еко-Дім” також надає послуги з супроводу будівництва, щоб гарантувати, що
ваш проект торгово-розважального центру буде втілений в життя з точністю до сантиметра. Супровід включає консультацію підрядників, участь у виборі матеріалів, контроль якості виконання робіт і регулярні відвідування об’єкта будівництва.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування ТРЦ будь-якої складності

За 10 років роботи команда “Еко-Дім” розробила і довела до етапу реалізації десятки проектів торгово-розважальних центрів. Використовуючи свій досвід, ми вибираємо оптимальні конструктивні рішення, які підвищують зручність, енергоефективність та комерційну привабливість торгово-розважальних центрів. Виконуючи проектування торгових приміщень, ми враховуємо:

Cвітлі холи

Cтроге дотримання температурного режиму

Багатоскатні дахи складної форми

Проектування торгових площ

Радіальні і асиметричні фасади

Оригінальні матеріали для оздоблення

Ви можете замовити проект ТРЦ прямо зараз, зв’язавшись з нами по одному з контактних телефонів або залишивши заявку на сайті. Будівельна компанія “Еко-Дім” пропонує гнучкий пакет послуг, а також знижки на індивідуальних умовах – телефонуйте, щоб дізнатися більш детальну інформацію!

Ви бажаєте замовити проект ТРЦ?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!