Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проектування ЖК

Проектування ЖК

+

Проектування ЖК

 

Проектування ЖК – це складний процес, який повинен враховувати безліч факторів, таких як електричні та сантехнічні комунікації, шляхи сполучення з пасажирськими ліфтами, протипожежний захист, а також архітектурні тенденції, привабливі для сучасного клієнта.

Проектування житлового комплексу в Україні повинно відповідати не лише естетичним і архітектурним вимогам, але і нормам чинного законодавства. Із самого початку діяльності компанія «Еко-Дім» здійснює проектування багатоквартирних житлових будинків, намагаючись максимально задовольнити різні вимоги і потреби інвесторів. Ми стежимо за останніми тенденціями і постійно доповнюємо наші пропозиції новими рішеннями. Ми виправдовуємо очікування інвесторів про будинок, що відповідає їхнім потребам і мріям.

Проєктування ЖК
+

ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЖК

Проектування житлового комплексу має ряд специфічних нюансів, які слід врахувати при розробці, щоб в подальшому клієнт залишився задоволений.

Команда архітекторів і конструкторів «Еко-Дім» надає послугу «Проектування житлового комплексу в Києві» вже багато років. Досвід і знання специфіки будівництва в даній області робить проекти найбільш перспективними з точки зору швидкої окупності.

Створення проекту пов’язано з підбором конкретних технологій і матеріалів. Початкові ескізи слід ретельно перевіряти на предмет можливих виправлень. Коригування деяких з них на етапі будівництва може виявитися дуже дорого. Також повинні бути заплановані підключення до електрики, газу, води, каналізації та опалення. Можливість підключення інженерних мереж слід враховувати ще на етапі покупки. Потім доопрацьовується забудова: під’їзні шляхи, типи поверхонь, паркувальні місця і т.д. Будівля має візуально вписуватися в навколишнє середовище, що вимагає певної креативності, яка не відлякає потенційних жителів. Проект житлового комплексу може містити безліч підводних каменів.

+

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

Паша
Ира
+

Проектування багатоповерхових будинків має ряд особливостей:

Квартири в ЖК мають аналогічне планування.

 

Ділянка під забудову кварталу повинна мати адекватний потенціал.

Необхідно враховувати парковки, гаражі, зелені зони та дитячий майданчик.

 

На ціну впливає розташування майбутнього ЖК та інфраструктура навколо.

Проектування багатоповерхового житлового будинку користується великим попитом, роблячи інвестиції популярними як у місті, так і за його межами.

Де замовити проект житлового комплексу?

 

Каталог компанії «Еко-Дім» включає в себе великий асортимент готових проектів, а також ви завжди можете замовити індивідуальне проектування. Тут ви знайдете будинок для будь-якого типу ділянки, кожен з яких відрізняється архітектурним рішенням, розміром і т.д. Доступні різні варіанти – креативні рішення для котелень, рішення щодо енергозбереження та ін. Подробиці можна знайти на сторінках окремих проектів.

«Еко-Дім» – одне з найпопулярніших діючих конструкторських бюро в Україні. За останні роки наша команда архітекторів створила вражаючу колекцію типових проектів, яка з кожним роком діяльності поповнюється новими цікавими пропозиціями. Незалежно від розміру ділянки, його ухилу або форми, тут ви можете знайти відповідний варіант.


Ви бажаєте замовити проект житлового комплексу?

Замовляйте індивідуальний проект та наші спеціалісти втілять в реальність ваші мрії!