Позвонить
Viber
Instagram
Facebook
+38 (068) 183 15 72+38 (066) 507 94 68

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Веб-сайт (https://ekodim.org.ua/), далі іменуємий “https://ekodim.org.ua/“, приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/ можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-сайті https://ekodim.org.ua/, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Загальні положення
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення Особистого кабінету). Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.</li>

1.2 Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту https://ekodim.org.ua/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/.

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/. Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/.

1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-сайту.

1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Користувач може скориставшись функцією “Мій кабінет” і зайшовши в розділ “Профіль”.

Персональні дані
2.1 Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки.
Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ не збирає IP-адреси користувачів.

Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Умови надання доступу до бази даних
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-сайті https://ekodim.org.ua/. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ має права передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/, включаючи доставку Товару.

4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Зміна Користувачем персональної інформації
5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в “Мій кабінет” і зайшовши в розділ “Профіль”.

Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “Політика конфіденційності”. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-сайт https://ekodim.org.ua/ захищає персональні дані своїх користувачів.

Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції
7.1 Всі пропозиції або питання щодо цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів інтернет-сайту https://ekodim.org.ua/ за електронною адресою [email protected]