Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект двоповерхового будинку “Solo Barn”

Проект двоповерхового будинку “Solo Barn”

ПЛАН

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку –152,4 м²
Габаритні розміри будинку – 13,2 м * 9 м
Тераса – 18,04 м2

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 2 600 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Виніс осей
✅ Фундамент монолітна плита (стрічковий або гвинтові палі)
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Підлога
✅ Стінові солом’яні панелі 400 мм
✅ Перегородки соломяні панелі 200 мм
✅ Покрівля з солом’яних панелей 400мм, покрівля Клікфальц
✅ Тераса
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.
Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Запрошуємо вас ознайомитися з проектом двоповерхового будинку у стилі Барнхаус, який передбачає використання стін із солом’яних панелей – екологічно чистих та абсолютно безпечних для здоров’я матеріалів. Будинок призначений для проживання сім’ї із 4-6 осіб. 

У даному проекті естетика сучасного стилю поєднується з екологічними матеріалами та функціональними рішеннями. Ключова особливість проекту – використання прийому «друге світло» у кухні-вітальні, що робить її естетичнішою та збільшує кількість природного освітлення. Величезні мансардні вікна, а також вікна на торцевих стінах створюють відчуття об’єднання внутрішнього простору будинку із зовнішнім середовищем, а також забезпечують гармонійне світлопроникнення до кожного приміщення. При цьому, екстер’єр будинку відзначений стриманістю та лаконічністю, не втрачаючи в естетиці та якості. 

У якості головного виду опалення проектом передбачено встановлення каміну, при цьому ви отримуєте не тільки джерело тепла, а й довершений елемент інтер’єру. Перевага використання технології будови дому із слолом’яних панелей полягає також і в її високій енергоефективності – мінімальні тепловтрати взимку та захист від спеки влітку.

На першому поверсі вас чекають: простора кухня-вітальня, з видом на терасу, дві розміщені поряд затишні спальні кімнати, санвузол з душовою кабіною, а також технічне приміщення, яке можна використовувати під свої потреби.

На другому поверсі розміщено додатково дві спальні кімнати та велика ванна кімната. З коридору другого поверху проглядається вітражне скління, що йде з першого. Це так само дає відчуття збільшеного простору та наповнює його природним світлом.

До фасаду з мансардними вікнами органічно примикає простора крита тераса, оздоблена деревом в теплих природних кольорах, на якій знаходиться цегляне барбекю для приготування страв. Влітку тут можна розташувати обідній стіл і запрошувати рідних і друзів провести час на свіжому повітрі.

Професійний підхід до проектування гарантує органічний вигляд будинку як у сільському, так і в міському ландшафті. Планувальні рішення дозволяють використовувати кожен метр з користю, створюючи комфортні умови для життя великої родини.