Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект двоповерхового будинку “TURIA”

Проект двоповерхового будинку “TURIA”

ПЛАН

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку – 152 м2
Габаритні розміри будинку – 14,02 м * 13,5 м

ЦІНА БУДІВНИЦТВА (БЕЗ ГАРАЖУ) ВІД 2 208 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Винесення осей
✅ Фундамент монолітна плита або стрічковий
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Чорнова підлога
✅ Стіни із керамоблоку
✅ Димоходи та вентиляційні канали
✅ Перегородки
✅ Перекриття – плити перекриття
✅ Фальцева покрівля
✅ Гараж
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.

Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Представляємо вашій увазі новий проект енергоефективного будинку від компанії «Еко-дім» з загальною площею 163,37 м². Цей двоповерховий будинок створено з метою забезпечити вас комфортом і розрахований на сім’ю із 4-6 осіб.

На першому поверсі знаходяться дві просторі спальні, які створюють ідеальні умови для відпочинку та релаксації. Також тут розташовані санвузол, коридор і тамбур, що забезпечує плавний та організований вхід до будинку і захищає будинок від тепловтрат взимку та від спеки влітку. Кухня-студія – місце, де ви зможете готувати смачні страви та проводити час з родиною та друзями, а комора та технічне приміщення допоможуть підтримувати організований та чистий простір житлових кімнат, забезпечуючи зручний доступ до необхідних речей.

Другий поверх цього будинку представляє собою мансардний поверх із двома спальнями та санвузлом з ванною. Чудове місце, щоб насолодитись затишком та приватністю в окремих спальнях.

Одним із основних переваг цього проекту є великі вікна, які підсилюють природне освітлення і дозволяють максимально використовувати денне світло, створюючи відчуття додаткового простору в кожному куточку будинку. Друге світло візуально збільшує приміщення, об’єднує перший та другий поверх, стираючи між ними межі і тим самим забезпечує простір кращим освітленням та вентиляцією.

Проектом передбачено також гараж, що дозволить вам захистити ваш автомобіль від шкідливих погодних умов.

Запрошуємо вас ознайомитись детальніше з цим проектом та проконсультуватись з нашими фахівцями. Ми завжди раді вам допомогти втілити ваші мрії про ідеальний будинок і долучитись до нашої великої спільноти задоволених клієнтів.