Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект двоповерхового будинку “Solo Barn 2”

Проект двоповерхового будинку “Solo Barn 2”

ПЛАН

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку –186,12 м²
Габаритні розміри будинку – 13,22 м * 9 м
Балкон – 17,79 м2
Тераса – 18,38 м2

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 2 800 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Виніс осей
✅ Фундамент монолітна плита (стрічковий або гвинтові палі)
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Підлога
✅ Стінові солом’яні панелі 400 мм
✅ Перегородки соломяні панелі 200 мм
✅ Покрівля з солом’яних панелей 400мм, покрівля Клікфальц
✅ Тераса
✅ Балкон
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.
Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Раді представити вам наш проект двоповерхового будинку у стилі Барнхаус, який буде комфортним та затишним місцем для проживання сім’ї із 4-6 осіб. Проектом передбачено використання стін із екологічно чистих та безпечних для здоров’я матеріалів – солом’яних панелей.

При вході в будинок ми потрапляємо в просторий тамбур, головною функцією якого є зберігання тепла в будинку взимку та захист від спеки влітку. Тут також можна облаштувати невеликий гардероб для верхнього одягу. Всередині будинку спільним коридором об’єднано кілька житлових приміщень. В одній частині будинку знаходяться санвузол з душовою кабіною, сходи на другий поверх, а також простора кухня-вітальня з великими панорамними вікнами. Природного світла тут достатньо – у денний час сонце заливає внутрішній простір через два віконні прорізи. Вітальня, кухня та їдальня об’єднані в одну простору кімнату, що створює ідеальне місце для щоденного перебування мешканців будинку. Особливо затишно тут буде взимку, адже в приміщенні знаходиться камін, що служить для опалення усього будинку, а також виконує декоративну функцію. З вітальні можна помилуватися на сад, а з кухні вийти на велику криту терасу із зоною барбекю.

У другій частині будинку на першому поверсі передбачено також робочий кабінет, гостьову спальню та технічне приміщення. Робочий кабінет, обладнаний відповідно до власних вимог і побажань, дасть змогу розв’язувати робочі та інші питання в затишній і зручній обстановці. Гостьова спальня, може бути призначена як для гостей так і для проживання літньої особи, якій може бути важко користуватися сходами.

Другий поверх повністю виділений для приватної зони, на ньому розташувалися цілих три спальні та санвузол з ванною площею 10,05 м2. Одна зі спалень особливо варта уваги, адже її площа складає 28,71 м2. Скляні двері з великої спальні ведуть на критий балкон. Місця тут достатньо, щоб облаштувати невеличкий м’який куточок чи навіть поставити шезлонги.

Загалом усі приміщення дуже просторі та добре освітлені завдяки широким віконним отворам.

Екстер’єр будинку стильний, лаконічний і сучасний. Оформлення фасаду виконано в дусі нейтральної екологічності – темна штукатурка у поєднанні зі світлим дерев’яним оздобленням терас. Такий будинок гармонійно виглядає в будь-якому пейзажі.

Придивіться уважніше на планувальне рішення цього будинку – можливо саме цей проект ви так довго шукали!