Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект одоповерхового будинку “Bern”

Проект одоповерхового будинку “Bern”

ПЛАН

Bern plan

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа – 107 м2
Площа забудови – 180 м2
Тераса – 33.87 м2
Габаритні розміри – 9.22 м × 19.52м

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 2 480 000 грн

🔥 ВАРТІСТЬ ТИПОВОГО ПРОЄКТУ “БЕРН” 8 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Винесення осей
✅ Фундамент монолітна плита або стрічковий
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Чорнова підлога
✅ Стіни із керамоблоку/газобетону
✅ Димоходи та вентиляційні канали
✅ Перегородки
✅ Перекриття – плити перекриття
✅ Фальцева покрівля
✅ Тераса
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.
Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:
До вашої уваги представляємо наш типовий проект енергоефективного будинку у стилі Барнхаус площею 107 м2. Даний проект одноповерхового будинку є втіленням наших найкращих ідей та досвіду і створений для тих, хто цінує стиль, комфорт та екологічність.

Стіни будинку можуть бути зведені з використанням керамічного блоку або газобетону. Обидва матеріали є економічними, що досягається в першу чергу за рахунок зниження витрат на опалення приміщень, адже стіни самі по собі зберігають тепло.

Відносно невелика площа будинку розділена так, щоб кожен куточок у ньому слугував вашому комфорту. На вході в будинок знаходиться тамбур, який захищає інші приміщення від проникнення холодного чи гарячого повітря.
Всередині будинку простежується чітке зонування на три частини: господарську, загальну та індивідуальну (спальну). Господарську частину складають пральня (котельня) , санвузол з ванною, а також гардероб, розташований в безпосередній близькості до спалень. Проектом передбачено дві спальні, а також робочий кабінет, який при необхідності може використовуватись також і як додаткова спальна кімната.
Загальну частину будинку представляє простора кухня-вітальня, що об’єднує зони готування та відпочинку. Родзинкою у цій зоні є наявність другого світла. Такий архітектурний прийом, коли відсутнє стельове перекриття, має безумовну перевагу – денне світло легко проникає всередину, створюючи відчуття легкості і повітряного простору в будинку. Великі вікна також дають можливість оригінального аранжування цього елемента, коли можна використати незвичайне освітлення або великі рослини.

З кухні-вітальні, через скляні двері можна вийти на велику криту терасу із зоною барбекю. Це місце ідеально підійде для літніх сімейних обідів або для відпочинку вечорами у великій компанії друзів.

Приємні відтінки коричневих фасадів з оздобленням із природних матеріалів вдало впишуться в мальовниче природне оточення.

Ваш будинок у стилі Барнхаус – історія вашої сім’ї, що починається прямо тут.