Позвонить
Viber
Instagram
Tiktok
YouTube

Проект двоповерхового будинку “TURIA 2”

Проект двоповерхового будинку “TURIA 2”

ПЛАН

Turia plan 1 poverh
Turia plan 2 poverh

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Загальна площа будинку – 152 м2
Габаритні розміри будинку – 14,06 м * 8,54 м

ЦІНА БУДІВНИЦТВА ВІД 2 350 000 грн

КОМПЛЕКТ БУДИНКУ:

✅ Передпроектні та проектні роботи
✅ Підготовка ділянки
✅ Винесення осей
✅ Фундамент монолітна плита або стрічковий
✅ Розведення каналізації
✅ Закладні під інженерні мережі
✅ Чорнова підлога
✅ Стіни із керамоблоку
✅ Димоходи та вентиляційні канали
✅ Перегородки
✅ Перекриття – плити перекриття
✅ Покрівля Клікфальц
✅ Прибирання ділянки від будівельного сміття

В ціну вже закладені матеріали і робота.
Всі матеріали і види робіт узгоджуються перед підписанням договору на будівництво.

ОПИС:

Команда будівельної компанії «Еко-Дім» підготувала новий проєкт енергоефективного будинку загальною площею 152 м2. Будинок розрахований на сім’ю з 4-6 людей.

Щоб відділити вхідну зону від житлової, у будинку передбачений тамбур. Це рішення дозволяє захистити житло від тепловтрат взимку та зберегти оптимальну температуру приміщень влітку.

Праворуч від входу розташовані дві спальні – батьківська та дитяча або ж гостьова. Ліворуч – кухня-студія, яка поєднує в собі робочу зону для приготування їжі, їдальню та зону відпочинку. Тож, це ідеальне місце для зустрічі гостей або затишних вечорів з сім’єю. Поряд з кухнею-студією розташований достатньо просторий суміщений санвузол.

Окрім цього, на першому поверсі є технічне приміщення та комора, котрі допоможуть організувати швидкий доступ до інженерних комунікацій та підтримувати порядок у різноманітному побутовому приладді.

Мансардний поверх умовно поділений на дві частини, де 70% площі займають ще дві спальні, великий санвузол та коридор, а 30% – не має перекриття і виступає другим світлом над кухнею-студією. Таким чином, ми отримуємо більшу кількість денного світла через великі панорамні вікна та візуально збільшуємо простір, ніби стираючи межі між першим та другим поверхами.⠀

Цей проєкт будинку – архітектурне творіння, яке поєднує в собі сімейний затишок, сучасні тренди та енергоефективність, тим самим, створивши ідеальні умови для проживання.⠀

Проектом передбачено будівництво несучих стін та перегородок із керамоблоку (цегли). Це дозволить використовувати даний проект в сейсмічно-небезпечних районах та, завдяки енергоефективним властивостям керамоблоку, суттєво зекономити на утриманні будинку в майбутньому.